Číslovací razítka

Praktická číslovací razítka firmy COLOP se hodí zejména např. k zobrazení sériových čísel.

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

1-12 of 52

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

1-12 of 52

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Číslovací razítka
Číslovací razítko pro pořádek v účetnictví a expedici
Archivovat spisy, číslovat faktury nebo doklady o bezhotovostních platbách, zadat kontrolní, objednávací, expediční a výrobní čísla, nacenit zboží: s číslovacím razítkem od COLOPu se zvládne každodenní pořádek v kanceláři, praxi, skladu a ve výrobním závodě. Číslovací razítka jsou pásková razítka, ve kterých se může nastavit čtyři až 12 pozic čísel a zvláštních znaků a orazítkovat spisové desky, písemnosti, nálepky, balíky a jiné.
Zřetelně čitelné až 18 milimetrů vysoké znaky
Rozšiřte si textová, úřední a firemní razítka s mnohostrannými, použitelnými, číslovacími razítky - objednejte si číslovací razítko od 4 do 13 míst a výškou znaků od 3 do 18 milimetrů!
Praktičtí pomocníci jsou k dostání v různém provedení: jako praktické samobarvící razítko z Printer nebo Classic řady z plastového nebo kovového rámu nebo jako obzvlášť robustní páskové razítko z kovu - pro využití se separátním polštářkem. Klasické, hygienické s Microban ochranou nebo z recyklovaných materiálů: COLOP výrobní škála obsahuje číslovací razítka pro každou potřebu. Dávejte pozor na vhodné polštářky!